K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
avc
Hutnik Kraków 1998/99


Hutnik Kraków 1998/99:

Bramkarze:

Tomasz Kwedyczenko (1973), POL, 1999 Górnik Wieliczka (przyszedł w styczniu 1999 z Górnika Wieliczka) 5-0
Marcin Latos (1975), POL, 1994 Dalin My¶lenice 1-0
Rafał Skórski (1979), POL, 1997 wychowanek 0-0
Robert Stanek (1968), POL, 1997 Zaglębie Sosnowiec 22-0 3

Obrońcy:

Dawid Będkowski (1979), POL, 1997 wychowanek 0-0
Krzysztof Duda (1972), POL, 1996 Cracovia Kraków 19-3 1
Zaza Latsabidze (1975), GEO, 1997 Odiszi Zugdidi 20-2 4
Marcin Makuch (1980), POL, 1998 wychowanek 6-1
Krzysztof NiedĽwiedĽ (1980), POL, 1997 wychowanek 0-0
Wojciech Ozimek (1967), POL, 1996 Gónik Wojkowice 19-2 4 1
Artur Prokop (1972), POL, 1996 Unia Tarnów 23-0 7
Robert Stanula (1978), POL, 1998 Górnik Wieliczka (odszedł w styczniu 1999 do Górnika Wieliczka) 1-0
Marcin Wasilewski (1980), POL, 1998 rezerwy 14-0 2
Paweł Weinar (1977), POL, 1999 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 1999 z Wisły Kraków) 5-0
Robert Ziółkowski (1976), POL, 1998 Cracovia Kraków (odszedł w styczniu 1999 do Cracovii Kraków) 12-1 2 1

Pomocnicy:

Tomasz Bernas (1976), POL, 1997 Cracovia Kraków 13-0 1
Piotr Gruchała (1972), POL, 1998 Okocimski Brzesko (zakończył karierę w styczniu 1999) 12-1
Paweł Kloc (1970), POL, 1997 Stal Mielec (odszedł w styczniu 1999 do Górnika Wieliczka) 10-0 1
Grzegorz Krupa (1974), POL, 1998 Okocimski Brzesko (odszedł w styczniu 1999 na wolny transfer) 8-1
Mariusz Krzywda (1974), POL, 1998 Sandecja Nowy S±cz (odszedł w paĽdzierniku 1998 do MKS-u Mława) 0-0
Andrzej Kułak (1980), POL, 1998 wychowanek 0-0
Kazimierz Moskal (1967), POL, 1998 SC Ashdod 22-1 1
David Ndjina (1973), CMR, 1998 wolny transfer (przyszedł w paĽdzierniku 1998 z wolnego transferu) 6-0 3
Krzysztof Przytuła (1979), POL, 1997 wychowanek 14-2 1
Dariusz Romuzga (1971), POL, 1988 wychowanek (odszedł w styczniu 1999 do Petrochemii Płock) 14-1 3
Michał Stolarz (1977), POL, 1993 wychowanek 23-3 5
Andrzej Zięba (1969), POL, 1991 Wawel Kraków 22-0 1

Napastnicy:

Piotr Bania (1973), POL, 1998 Kabel Kraków (odszedł w sierpniu 1998 do Kabla Kraków) 1-0
Andrzej Białek (1973), POL, 1999 Siarka Tarnobrzeg (przyszedł w styczniu 1999 z Siarki Tarnobrzeg) 14-5 3
Marcin Chmiest (1979), POL, 1998 Wi¶lanka Grabie 6-0
Łukasz Sosin (1977), POL, 1997 Cracovia Kraków 27-17 2
Zdzisław Strojek (1964), POL, 1997 Admira Wacker (odszedł w styczniu 1999 do Lubania Maniowy) 12-0 1
Mariusz Wawrów (1970), POL, 1996 Chrobry Głogów 27-4 2

Trener: Aleksander Brożyniak (1944), POL, 1998 Okocimski Brzesko

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2