K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na poz. Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Życzenia noworoczne i ... nowe składy - 2017-12-31 12:42:48
Ponieważ zakończenie roku 2017 tuż tuż, już teraz chcieliby¶my życzyć Wam owocnego i szczę¶liwego nowego roku 2018 - żeby był jeszcze lepszy niż poprzedni i obfity w sukcesy na wielu płaszczyznach oraz w jeszcze częstsze odwiedzanie naszej strony ;) Z tej okazji na serwis dodali¶my kolejne zestawy składów, zarówno tych aktualnych, jak i archiwalnych. Dodane zostały kadry drużyn belgijskiej Jupiler League oraz II ligi angielskiej (League Championship) na bież±cy sezon 2017/18, a także reprezentacje z Mistrzostw ¦wiata rozgrywanych w 1962 roku. Ostatni update to gratka dla fanów piłkarskiej klasyki - w mundialu, który został rozegrany już ponad 50 lat temu, triumfowała reprezentacja Brazylii. Ekipie "Canarinhos" z genialnym Pele, Garrinch± i spółk± w finale nie sprostała ekipa Czechosłowacji, natomiast br±zowy medal należał do gospodarzy imprezy - reprezentacji Chile.
Nowo¶ciom brak końca - 2017-12-15 12:25:37
¦więta tuż tuż, a nasza strona prezenty w postaci nowych składów serwuje już teraz - w ostatnim czasie dodali¶my kilka lig na trwaj±cy aktualnie sezon 2017/18. Tym samym do dodanej ostatnio II ligi francuskiej i holenderskiej Eredivisie doł±czyły składy drużyn ligi austriackiej, szwajcarskiej, szkockiej oraz drugiej ligi hiszpańskiej i włoskiej. W przypadku trzech ostatnich lig jest to sezon wielkich powrotów - w lidze szkockiej do elity wróciła ekipa FC Hibernian, która niewiele ponad dekadę temu walczyła o miano trzeciej siły w kraju - zaraz po Celtiku i Rangersach. We Włoszech do Serie B powróciły drużyny, które maj± za sob± mniejszy lub większy okres gry w Serie A - Cremonese (powrót do Serie B po 11 latach), Foggia (powrót po 19 latach), Venezia (powrót po 12 latach) i Parma (karnie zdelegowana w 2015 roku z Serie A do Serie D). Wrażenie robi zwłaszcza ostatni zespół, który odbudował się w ekspresowym tempie i aktualnie piastuje 2 miejsce w tabeli, a w klubie wci±ż nie brakuje znanych nazwisk - wystarczy tutaj wyróżnić takich zawodników, jak Gianni Munari, Roberto Insigne czy legenda klubu Alessandro Lucarelli. W Hiszpanii natomiast po ponad 40 latach do drugiej ligi wróciła drużyna Cultural Leonesa (logo po prawej). Zapraszamy do monitorowania składów, bo jest co przegl±dać - już teraz możemy zapowiedzieć kolejne nowo¶ci, jakie nast±pi± w najbliższym czasie!
"Come back" strony i ... nowe składy - 2017-12-02 18:51:59
Nasza strona powraca po miesięcznej przerwie spowodowanej drobn± awari±, a wraz z ni± ... kolejna porcja składów, tym razem na bież±cy sezon 2017/18. W ostatnim czasie dodane zostały ekipy holenderskiej Eredivisie (logo po prawej) oraz II ligi francuskiej - znanej także jako Ligue 2. Dodano również składy reprezentacji na Mistrzostwa Europy U-21 z 1996 roku. W kolejnych dniach można się spodziewać kolejnej porcji składów.
Archiwalne skarby kibica Copa America i M¦'66 - 2017-10-07 20:47:36
Po archiwalnych składach drużyn na M¦ przyszedł czas na kolejne klasyczne skarby kibica - tym razem serwis uzupełniono o składy reprezentacji (wraz z zestawieniami statystycznymi) z Copa America z lat 1987, 1989 i 1991. Turnieje Mistrzostw Ameryki Południowej wygrywały w tamtych latach kolejno Urugwaj, Brazylia i Argentyna.
Pojawiły się także kadry drużyn na M¦'66 (logo po prawej), gdzie triumfatorem turnieju okazał się gospodarz - Anglia. Pozostałe miejsca na podium zajmowały kolejno Niemcy, Portugalia i ZSRR. Królem strzelców był legendarny Portugalczyk - Eusebio.
Z archiwum M¦ - 2017-09-24 14:45:40
Nie zatrzymujemy się - kolejny dzień, kolejny zestaw składów. Tym razem skompletowane zostały składy reprezentacji na mocno odległy w czasie turniej Mistrzostw ¦wiata z 1970 roku. Triumfatorem rozgrywek była Brazylia, która pokonała Włochy w finale, natomiast 3 miejsce po batalii z Urugwajem ostatecznie zapewniła sobie drużyna Zachodnich Niemiec. Królem strzelców był wła¶nie piłkarz br±zowych medalistów - Gerd Muller, który pokonywał swoich rywali aż 10-krotnie. Mundial rozegrany został w Meksyku, a za najbardziej egzotyczn± drużynę tamtych mistrzostw (występowało w nich wówczas zaledwie 16 drużyn) z pewno¶ci± uznać można było ekipę Salwadoru. Podopieczni chilijskiego szkoleniowca Hernana Carrasco furory jednak nie zrobili i zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie bez punktu. Niespodziank± turnieju została natomiast ekipa Peru, która liderowana przez legendarnego Teófilo Cubillasa wyszła z grupy i odpadła z turnieju po zaciętej walce z Brazyli±.
Czas na dawne kadry na EURO - 2017-09-23 20:56:44
Dopiero co dodali¶my informację o dodaniu składów reprezentacji na dwa turnieje olimpijskie, a teraz kolejna "nowo¶ć" - tym razem uzupełnili¶my składy reprezentacji na wszystkie turnieje Mistrzostw Europy, do jakich doszło (brakowało do tej pory składów na EURO z lat 1960, 1964, 1968 i 1972). Mistrzostwa Europy pod względem rozgrywek były wówczas kompletne różne niż teraz, bowiem ... rozpoczynały się bezpo¶rednio od półfinałów, także w samym turnieju brały udział tylko 4 drużyny. Zwycięzcami tamtych turniejów były kolejno ekipy ZSRR, Hiszpanii, Włoch i Zachodnich Niemiec. Pierwsze EURO w historii (rok 1960, logo po prawej) odbyło się natomiast we Francji.
Klasyczne składy olimpijskie - 2017-09-23 14:07:57
W ostatnich dniach na stronie pojawiły się dwa nowe zestawy składów - tym razem reprezentacji drużyn na Igrzyska Olimpijskie w latach 1972 (logo turnieju po prawej) i 1976. Pierwsza z nich była szczególnie udana dla nas, ponieważ polska reprezentacja po pokonaniu Węgier w finale zdobyła wówczas złoty medal (królem strzelców turnieju został Kazimierz Deyna). W 1976 roku musieli¶my się już zadowolić srebrem, ponieważ w finale batalię z "Orłami Górskiego" wygrała reprezentacja Wschodnich Niemiec. Koronę króla strzelców turnieju zdobył natomiast inny polski zawodnik - Andrzej Szarmach, który w ówczesnym roku zamienił Górnik Zabrze na Stal Mielec. Polecamy obejrzeć składy pozostałych drużyn, w¶ród których nie zabrakło krajów egzotycznych (reprezentacje m.in. Birmy, Gwatemali, Kuby, Malezji czy Sudanu).
Oprócz tego dodane zostały dane statystyczne zawodników z pozostałych składów olimpijskich, które były do tej pory dostępne na serwisie. W najbliższych dniach można spodziewać się kolejnych nowo¶ci.
Składy z M¦ U-20 2017 na serwisie - 2017-09-17 20:51:39
Zanim dodane zostan± składy drużyn z nowego sezonu, postanowili¶my jednak dokończyć finalizację kadr reprezentacji na tegoroczny turniej Mistrzostw ¦wiata do lat 20. Turniej rozgrywany był od maja do czerwca w Korei Południowej i wygrała go reprezentacja Anglii, która pokonała w finale reprezentację Wenezueli - największej niespodzianki turnieju. 3 miejsce po zaciętym boju z Urugwajem i wygranym konkursie rzutów karnych zapewniła sobie reprezentacja Włoch. Królem strzelców turnieju był wła¶nie zawodnik "Squadra Azzura" - Riccardo Orsolini, występuj±cy obecnie w Atalancie Bergamo. Na turnieju nie zabrakło egzotycznych drużyn, takich jak chociażby Gwinea, Vanuatu czy Wietnam.
Finalizacja statystyk zawodników za sezon 2016/17 - 2017-09-17 14:29:47
W dniu dzisiejszym zaktualizowane zostały dane statystyczne oraz roszady trenerskie w kadrach drużyn z wszystkich dostępnych lig z zeszłego sezonu 2016/17. Jako ostatnia zupdate'owana została belgijska Jupiler League (logo po prawej). W zwi±zku z tym w najbliższym czasie na stronie powinny pojawiać się aktualne składy oraz składy archiwalne z dużo bardziej odległych sezonów. B±dĽcie z nami!
Ligi z nowego sezonu i aktualizacje statystyczne z poprzedniego - 2017-08-30 18:50:00
W ostatnich dniach na stronie pojawiło się kilka nowych rzeczy - przede wszystkim dodano w sumie aż 8 składów drużyn z lig europejskich na bież±cy sezon 2017/18, a konkretnie ligi angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej (I, II i III; logo Bundesligi po prawej), polskiej oraz włoskiej. Uaktualniono także dane statystyczne zawodników z zeszłego sezonu z II ligi angielskiej, ligi rosyjskiej oraz duńskiej. W najbliższym czasie na stronie powinny się pojawić kolejne nowe rzeczy - w tym uaktualnienie kadr transferami z ostatniego dnia okienka transferowego, które już niebawem. Zapraszamy do regularnego zagl±dania!
Okres aktualizacji trwa - 2017-08-12 14:02:30
Dla wielu mogłoby się wydawać, że ostatnio nic się na stronie dzieje - to jednak tylko pozory ;) W ostatnim czasie uaktualnili¶my statystyki zawodników z większo¶ci lig z sezonu 2016/17 (dostępne s± aktualnie w odrębnej kolumnie archiwalnych składów - do wykończenia pozostała jeszcze liga belgijska, duńska, rosyjska, a także II liga angielska i III liga polska) a także z tegorocznego Pucharu Konfederacji. W najbliższym czasie można się na stronie spodziewać już aktualnych składów na bież±cy sezon 2017/18.
Składy na Puchar Konfederacji, aktualizacje - 2017-06-25 14:30:57
W ostatnim czasie na nasz serwis dodali¶my składy reprezentacji na trwaj±cy aktualnie Puchar Konfederacji. Niebawem powinny się pojawić zestaw kolejnych składów reprezentacji z tegorocznego turnieju, a mianowicie drużyn z nieudanych dla Polaków ME U-21. W obecnej chwili trwaj± aktualizacje statystyczne zawodników za mijaj±cy sezon 2016/17, także w najbliższym czasie skupimy się głównie na aktualizacjach. Zapraszamy do dalszego przegl±dania strony!
Nowo¶ci i aktualizacje składów z M¦ U-20 - 2017-05-14 16:56:11
Na serwisie kolejne nowo¶ci - w ostatnim czasie dodali¶my składy reprezentacji wszystkich drużyn na ostatnie Mistrzostwa ¦wiata U-20, które odbywały się w roku 2015 w Nowej Zelandii. Oprócz tego uaktualnione zostały statystyki zawodnicze (występy, bramki, kartki) oraz detale dotycz±ce trenerów z kilku poprzednich M¦ U-20, a konkretnie z roku 1999 (logo po prawej), 2001, 2003 i 2005. Zapraszamy do przegl±dania składów!
Składy M¦ U-20 z ostatnich lat na portalu - 2017-05-07 12:06:56
Nowo¶ci nie koniec - w ostatnich dwóch dniach skompletowali¶my składy kadr reprezentacji na Mistrzostwa ¦wiata do lat 20 na turniejach w 2011 (w Kolumbii) i 2013 (w Turcji; logo po prawej). Pierwszy turniej wygrała reprezentacja Brazylii, natomiast w drugim przypadku triumfowała reprezentacja Francji. W najbliższym czasie można się spodziewać kolejnego zestawu składów na międzynarodowe turnieje młodzieżowe.
Składy Eredivisie z sezonu 1996/97 na serwisie - 2017-04-30 12:42:45
Dzisiaj tymczasowo zakończyli¶my serię archiwalnych składów Eredivisie kompletuj±c jeszcze jeden zestaw drużyn, tym razem z sezonu 1996/97. Mistrzem Holandii była wówczas ekipa PSV Eindhoven (logo po prawej), w której barwach brylował Luc Nilis. Belg z dorobkiem 21 goli był zarazem najlepszym strzelcem ligi. Dalsze miejsca zajmowały ekipy Feyenoordu, Twente, Ajaxu i Vitesse. Do II ligi spadł tylko jeden zespół, a nieszczę¶liwcami okazali się piłkarze AZ Alkmaar.

Oprócz powyższych składów uaktualnili¶my także składy drużyn Eredivisie z sezonu 1995/96 o kilka mniejszych lub bardziej istotnych informacji. W najbliższym czasie planujemy dodać zestaw składów już z innej ligi (i z innych czasów ;)). B±dĽcie z nami na bież±co!

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [archiwum działu | dodaj news]
Narzędzia
Kalendarz
Najnowsza Publicystyka
Reklama
Wyniki

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2


Składy | Football teams |